از 1,100,000 تومان
بررسی در دسترس بودن

بانجی جامپینگ ۴۰ متر

بدون امتیاز
مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

1 نفر

زبان

فارسی

بانجی جامپینگ کیش چیست؟

درست است که جزیره کیش منطقه ای آبی با تفریحات آبی فوق العاده مهیج و جذاب است اما نباید از تفریحات غیرآبی آن غافل شد. از جمله تفریحات غیر آبی و مهیج و پرطرفدار بانجی جامپینگ کیش است که افراد بسیاری برای تجربه آن صف می‌کشند. پرش از ارتفاع 40 متری به نظر وحشتناک می‌آید اما برای علاقه مندان به ارتفاع و هیجان و ترشح آدرنالین تفریحی لذت بخش است.

بانجی جامپینگ کیش به این صورت است که شما به ارتفاع 40 متری یا 60 متری(بسته به انتخاب خودتان) می‌روید و در آنجا به طنابی ایمن محکم بسته خواهید شد و بعد با اجازه مسئول مربوطه بانجی جامپینگ کیش که در آنجا حضور دارد اجازه پرش خواهید داشت. توجه داشته باشید که قرار نیست فشار یا نیرویی را تحمل کنید و طول طناب اجازه به زمین رسیدن را به شما نخواهد داد. البته که این ورزش مهی دارای محدودیت ها و شرایط خاصی است که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد تا بتوانید در مورد خرید بلیط بانجی جامپینگ کیش تصمیم بگیرید.

محدودیت های بانجی جامپینگ کیش

طبیعتا ورزشی با این حجم هیجان محدودیت هایی دارد و مناسب تمام افراد با شرایط و جسمی و سنی مختلف نیست. محدودیت های بانجی جامپینگ کیش شامل موارد زیر می‌شوند:

محدودیت وزن:  برای 40 متر👈بین 35 تا 130 کیلوگرم || برای 60 متر👈بین 60 تا 115 کیلوگرم

محدودیت سنی: بین 8 تا 80 سال (پذیرش افراد زیر 18 سال قانونی فقط به وسیله والدین است)

محدودیت شرایط جسمی: خانم های باردار، شیرده، کسانی که در کمتر از 6 ماه قبل عمل جراحی داشته اند حتی لیزیک چشم اجازه استفاده از بانجی جامپینگ کیش را ندارند.

تغذیه: عدم مصرف مواد مخدر،قرص های مسکن قوی و محرک و اعصاب و مشروبات الکلی طول 24 ساعت گذشته

 

پارک ها و شهربازی

فارسی

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
بدون امتیاز
بر اساس 0 بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از 0 در کل

نوشتن یک نظر

از 1,100,000 تومان

مالک

admin

عضویت از 1402