کشتی آکواریوم کیش

بدون امتیاز
مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

1 نفر

زبان

فارسی

کشتی آکواریوم کیش  کشتی کف شیشه ای کیش

کشتی آکواریوم کیش

کشتی آکواریوم کیش یا کشتی کف شیشه ای کیش یا قایق کف شیشه ای با پنجره ها و کف شیشه ای از رایج ترین تفریحات آرامش بخش جزیره کیش است که تقریبا همه مسافران آن را تجربه می کنند.

گشت یک ساعته

در این گشت اکتشافی یک ساعته، شما به همراه خانواده یا دوستان سوار به کشتی اکواریوم یا کشتی کف شیشه ای می شوید و مسافتى را طى مى کنید تا به یکی از سایت های تجمع موجودات دریایی برسید.

دیدن انواع آبزیان

انواع ماهی های کوچک و بزرگ، لاک پشت، سفره ماهی، طوطیا، مرجان های زنده، لحظات شکار ماهی ها توسط دیگر موجودات، مشاهده زندگی طبیعی موجودات زیر دریا و ده ها صحنه جذاب دیگر، فقط در چند سانتیمتری شما و پشت شیشه های آکواریوم قابل دیده شدن است!

در طول مسیر راهنما اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار می دهد و اجرای موزیک نیز به شادی سفر می افزاید.

در انتهای سفر به قید قرعه جوایزی هم به مسافران اهدا خواهد شد.

کشتی کف شیشه ای کیش

مدت زمان سانس گشت کشتی اکواریوم: ۱ ساعت

ساعت مراجعه: از ساعت ۱۰ الی ۱۶

از رزرو تفریح کشتی آکواریوم می توانید آرامش وصف ناشدنی روی آبهای جزیره را تجربه کرده و از دیدن ماهی های زیبای خلیج فارس لذت ببرید.

کشتی آکواریوم یا کف شیشه ای چیست؟

کشتی آکواریومی بوسیله پنجره های سالن زیر آب، گردشگران را قادر به تماشای زیبایی های دریا، ماهی های رنگارنگ و مرجان ها و گیاهان متنوع دریایی می سازد.

آب های اطراف جزیره کیش محل زندگی انواع موجودات دریایی نظیر مرجان ها، ماهی های تزئینی و خوراکی، توتیاها، خرچنگ ها، ستاره دریایی و … است. با کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ای تماشای این زیبایی ها امکان پذیر است. کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی مسافتى را طى مى کنند تا به منطقه اى که ماهى و مرجان زیادتر است برسند، طى عبور از نواحى مختلف ساحل شما مى توانید مرجان ها و سایر موجودات دریایى کف دریا را ببینید.

کشتی آکواریوم یک نوع کشتی تفریحی با پنجره ها و کف به صورت شیشه ای است. این کشتی با حرکت به سمت سایت های شلوغ ماهی امکان مشاهده دسته های ماهی و موجودات دریایی را در آبهای شفاف دریای کیش فراهم می آورد.

آدرس کشتی آکواریوم یا کشتی کف شیشه ای کیش :

محل سوار شدن به کشتیهای آکواریوم در اسکله تفریحی بزرگ کیش می باشد.

بهترین کشتی آکواریوم کیش از نظر مسافران:

نظر مسافران در این رابطه سلیقه ای بوده ومتفاوت می باشد. ولی کشتیهای آکواریوم موجود همه کشتیهای مناسبی هستند.

 

کشتی های تفریحی

فارسی

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
بدون امتیاز
بر اساس 0 بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از 0 در کل

نوشتن یک نظر

از 330,000 تومان

مالک

admin

عضویت از 1402